Engin Yavaş Resmi Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz, Misafir.
Son Ziyaretiniz:
Toplam Mesajınız: 0

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Arka Sıradakiler Mutlu Sonla Bitecek Birol Güven

2 posters
YazarMesaj
TheHasan
Root Admin
 Root Admin
TheHasan

Erkek Mesaj Sayısı : 92
Meslek : Öğrenci / Web Tasarım
Ülke : TÜRKİYE

Arka Sıradakiler Mutlu Sonla Bitecek Birol Güven Empty
MesajKonu: Arka Sıradakiler Mutlu Sonla Bitecek Birol Güven   Arka Sıradakiler Mutlu Sonla Bitecek Birol Güven Icon_minitimeC.tesi Tem. 12, 2008 10:27 am

Arka Sıradakiler’in yapımcısı Birol Güven, dizinin mutlu sonla biteceğini söyledi.Arka Sıradakiler dizisinin bir süredir yapmak istediği bir proje olduğunu belirten Birol Güven, “Türkiye’deki bir sosyolojik gerçekten hareket edilerek yapılmış bir dizi…Okullardaki sorunları anlatıyor. Bizim dizinin bir stratejisi var ve sonu belli, mutlu bitecek” dedi.Dizide şu anda şiddet ve çeteleşme olduğunu vurgulayan Birol Güven, bu şiddeti bir öğretmenin bitireceğini anlattı:”Şu anda kötü; şiddet, çeteleşme var. Ama bir öğretmen sayesinde her şey değişecek. Diğer dizilerimden belki anlatım biçimi olarak farklı. Ama ‘Çocuklar Duymasın’da orta sınıf, kentli bir Türk ailesini anlattım. Çocuk faşizmini anlattım. Yani, çocuğun dediğinin olduğu bir aileyi… Şimdi başka sosyal sınıftan bir aileyi anlatıyorum. Hiçbir fark yok!”
http://enginyavas.darkbb.com
Sertaç
Süper Üye
Süper Üye
Sertaç

Erkek Mesaj Sayısı : 213
Meslek : öğrenci
Ülke : türkiye

Arka Sıradakiler Mutlu Sonla Bitecek Birol Güven Empty
MesajKonu: Geri: Arka Sıradakiler Mutlu Sonla Bitecek Birol Güven   Arka Sıradakiler Mutlu Sonla Bitecek Birol Güven Icon_minitimePerş. Tem. 17, 2008 1:02 pm

helal olsun birol güvene yah türkiyede bunun gibi kaç dizi war sölermisinizz?
http://enginyavasfan.net.tc/

Arka Sıradakiler Mutlu Sonla Bitecek Birol Güven
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-