Engin Yavaş Resmi Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz, Misafir.
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970
Toplam Mesajınız: 0

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Fenerbahçe msn nickleri

2 posters
YazarMesaj
Sertaç
Süper Üye
Süper Üye
Sertaç

Erkek Mesaj Sayısı : 213
Meslek : öğrenci
Ülke : türkiye

Fenerbahçe msn nickleri Empty
MesajKonu: Fenerbahçe msn nickleri   Fenerbahçe msn nickleri Icon_minitimeSalı Tem. 22, 2008 11:05 am

Bana Kartali Veya Cimbomu Tut Cennete Gireceksin? Deseler, Ben Bir Fenerbahceli Olarak Cehenneme Girmeye Raziyim Derim..!

Sensiz Hayat Bir Iskence Dilimdesin. Gunduz Gece Satir Satir, Hece Hece Sampiyonsun Fe-ner-bah-ce

1907 De Dogdu Askimiz, Sari-lacivert Renkleri Oldu Sarkimiz, Sporun Her Dalinda Bizim Sanimiz, Hic

Bitmedi-bitmeyecek Bizim Askimiz!! Catlayin Cimbomlular Bu Yil Fener Sampiyoooooonnnnnnnnn!

Avrupa Avrupa Duy Sesimizi Iste Bu Fener'in Ayak Sesleri !!!

Cimbom Sana Kadikoy Extra Large...

Atam Izindeyiz Biz De Fenerbahceliyiz

Ben Herkesin Icinde Tekim Cunku Ben Fenerbahceliyim!!

Fenerbahce Sen Cok Yasa Canim Feda Olsun Sana. Hic Birseye Degisilmez Senin Sevgin Bu Dunyada. Lalalalaylaylay...

Bu Sene Son Olmali,arkasi Olmamali Soyletme Artik Fener Aci Hasret Sarkisini.

Yagmurlarda, Camurlarda, Istanbul 'da, Deplasmanda. Senin Icin Cektik Cefa, Hakkimiz Bu Mu Kanarya ?

Haydi Bastir Sanli Fener Senin Sevgin Omre Bedel Ne Kupalar Ne Oduller Ne De Cimbomlu Geceler Bu Dunyada Tek

Istegim Var Mutlu Ol Yeter. Bir Sevgi Bu Anlatilmaz Anlatsanda Anlasilmaz Fenerli Olmayan Bilmez Bunu Hicbir Kitap

Yazmaz Bu Dunyada Bir Buyuk Var Kabul Edilmez!

Mac Yaparken Sahada Sari Kanaryalar, Rakip Takima Krampon Toplatirlar! Siki Dur Karsi Defans! Fener Geliyor, Sut Ve Goool Aglari Deliyor!

Kalpleri Fetheden Renkler,yasa Fenerbahce! Turk'un Kalbi Senle Atar,yasa Feenrbahce! Mazinde Bir Tarih Yatar,yasa Fenerbahce! Ne Mutlu Seni Sevene,yasa Fenerbahce!

Cihatlar,lefterler,canlar,fikretler Hala Sevilen Birer Abidedirler! Hic Bir Kulupte Olmayan Bu Dostluk, Yillar Yili Hep Sampiyon Olduk!

Canlar,yilmazlar,lefterler Geldi, Cemil, Ziya, Selcuk, Alparslan, Osman Oguz, Aykut, Ridvan, Engin Ve Niceleri! Bitmez Fener Efsaneleri!

Sari Lacivert Rengimiz Bizim!, Gurur Verir Tarihin Fenerbahcem Atamiz'in Sozunden Belli Degil Mi, En Buyuk Sensin
Fenerbahcem!!!

Bir Fenerbahceli Dunyaya Bedeldir, O Da Atamizdir!!!!!

Gulersem Sevincim, Aglarsam Gozyasim, Olursem Topragim Ol Fenerbahcem

Senin Sevginle Geldik Bu Dunyaya Konusmayi Ogrendik Ilk Sozumuz Kanarya

Ne Okulu Bitirmek, Ne Bir Genc Kizi Sevmek, En Buyuk Dilegimiz Seni Sampiyon Gormek!

Ben Herkesin Icinde Tekim Cunku Ben Fenerbahceliyim!!

Fenerbahce Sen Cok Yasa Canim Feda Olsun Sana. Hic Birseye Degisilmez Senin Sevgin Bu Dunyada. Lalalalaylaylay...

Mac Yaparken Sahada Sari Kanaryalar, Rakip Takima Krampon Toplatirlar! Siki Dur Karsi Defans! Fener Geliyor, Sut Ve Goool Aglari Deliyor!

Avrupa Avrupa Duy Sesimizi Iste Bu Fener'in Ayak Sesleri !!!

Bir Fenerbahceli Dunyaya Bedeldir, O Da Atamizdir!!!!!

Senin Sevginle Geldik Bu Dunyaya Konusmayi Ogrendik Ilk Sozumuz Kanarya

MÜJDE FENER GELİYOR,RAKİPLER NERDE,FENERBAHÇEM COŞUYOR DÜNYANIN HER YERİNDE,BU TARAFTAR BULUNMAZ HİÇBİR YERLERDE,KANARYAM DURDURULMAZ HİÇBİR ŞEKİLDE!

FENERBAHÇEYİ TUTMANIN EN SIKICI TARAFI HEP KAZANMAK VE HEP SAMPIYON OLMAKTIR.

GÖNÜL VERDİK BU RENGE,TOPA TUTTUK HERKESİ,KISKANMA NE OLUR,ÇALMAZSAN SENİNDE OLUR

GÜZELLER İÇİNDEN,BİR SENİ SEÇTİM,KALBİMİ SANA,BİZ FENERE VERDİK.
http://enginyavasfan.net.tc/
TheHasan
Root Admin
 Root Admin
TheHasan

Erkek Mesaj Sayısı : 92
Meslek : Öğrenci / Web Tasarım
Ülke : TÜRKİYE

Fenerbahçe msn nickleri Empty
MesajKonu: Geri: Fenerbahçe msn nickleri   Fenerbahçe msn nickleri Icon_minitimeSalı Tem. 22, 2008 11:23 am

sağol Very Happy
http://enginyavas.darkbb.com

Fenerbahçe msn nickleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Msn Nickleri